بازی Borderlands 3 پایانی بر این مجموعه نخواهد بود

دسته بندی: بازی و سرگرمی بازی Borderlands 3 پایانی بر این مجموعه نخواهد بود

بر اساس توضیحات نویسندگان بازی Borderlands 3، این نسخه پایان مجموعه‌ی دوست داشتنی Borderlands  نخواهد بود و پتانسیل‌های بسیاری برای ساخت نسخه‌های جدیدی از آن وجود دارد.

بدیهی است که این مجموعه با وجود موفقیت‌های بسیار زیادی که کسب کرده است، ادامه یابد و این اظهار نظر چندان باعث غافل‌گیری طرفداران نشده است. اما موضوعی که وجود دارد این است که توسعه‌دهندگان معمولا قسمت سوم را پایانی بر سری قلم‌داد می‌کنند و کمتر اتفاق می‌افتد که قبل از انتشار نسخه‌ی سوم، طرفداران را برای نسخه‌های بعدی هیجان‌زده نمایند. به نظر می‌رسد تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی Borderlands 3 رویکرد متفاوتی را اتخاذ نموده و بسیار شفاف از ادامه یافتن این مجموعه خبر داده است.

دنی هومن (Danny Homan) و سم وینکلر (Sam Winkler)، نویسندگان بازی Borderlands 3، توضیحاتی را در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری DualShockers ارائه نمودند و درباره‌ی آینده‌ی مجموعه‌ی Borderlands اطلاعاتی را به اشتراک گذاشتند. هردوی آن‌ها اظهار داشتند که به این مجموعه افتخار می‌نمایند و بسیاری از تهدیدات و مشکلات را در طول این سال‌ها و توسعه‌ی این مجموعه، مشاهده و تجربه کرده‌اند که سرانجام با به پایان رسیدن فرایند توسعه‌ی بازی Borderlands 3، این موضوع نیز به پایان رسیده است. اما آن‌ها عقیده دارند که این مجموعه دارای پتانسیل بسیار بالایی برای ادامه است و آن را نوعی «حماسه» قلم‌داد می‌کنند که داستان‌های مختلفی را در کنار داستان اصلی این ۳ نسخه به یک‌دیگر مرتبط می‌سازد.

بازی Borderlands 3 قرار است در تاریخ جمعه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. همچنین این بازی قرار است تا آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز باشد.

منبع: گیمفا ، بازنشر توسط سایت با ما بخون