بازی Persona 5: The Royal توسط کارگردان Persona 4 Golden ساخته می‌ شود

دسته بندی: بازی و سرگرمی

شرکت Atlus مدتی پیش از بازی Persona 5: The Royal رونمایی کرد که در اصل عرضه مجدد شاهکارِ نقش‌آفرینی سال ۲۰۱۷ محسوب می‌شود که قرار است سال آینده میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر گردد. در جریان کنسرت اخیر Persona، اطلاعات جدیدی از این بازی بدست آوردیم و اینک، شاهد انتشار جزئیات جالبی از آن و روند توسعه‌اش هستیم.

فامیتسو به لطف مصاحبه با سازندگان این بازی تائید کرد که Persona 5: The Royal توسط دایکی ایتو (Daiki Itoh) توسعه می‌یابد و او کارگردان اصلی این پروژه است. اگر با این کارگردان آشنایی ندارید باید بگوئیم که وی سکان هدایت پروژه عرضه مجدد بازی Persona 4 که با نام Persona 4 Golden شناخته می‌شود را بر عهده داشته است. تا زمان عرضه بازی Persona 5 در سال ۲۰۱۷ میلادی، از Persona 4 Golden به عنوان بهترین نسخه این سری محبوب یاد می‌شده است. همچنین سازندگان اصلی این سری یعنی شیگنوری سوئِجیما (Shigenori Soejima) و کازوهیسا وادا (Kazuhisa Wada) نیز در این پروژه حضور داشته و به ترتیب به عنوان طراح شخصیت‌ها و تهیه‌کننده نقش دارند.

بازی Persona 5: The Royal در تاریخ پنج شنبه ۹ آبان ماه (۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) در کشور ژاپن به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ سونی عرضه خواهد شد. این بازی قرار است که در سال ۲۰۲۰ میلادی در بازار غرب نیز عرضه گردد که متاسفانه هنوز تاریخ عرضه دقیق آن مشخص نشده است. به غیر این نسخه، شاهد عرضه محتویات بیشتری از بازی Persona 5 نیز هستیم؛ به لطف همکاری کویی تکمو (Koei-Tecmo) و اُمگا فورس (Omega Force) شاهد عرضه Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ نیز خواهیم بود.

منبع: با ما بخون ، گیمفا