شرایط بازنشر و حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت با ما بخون: http://bamabekhoon.ir

شرایط بازنشر مطالب

هر گونه کپی برداری از مطالب این سایت بدون ذکر نام و آدرس سایت با ما بخون ممنوع بوده و از نظر شرعی نیز حرام و گناه می باشد. چنانچه مستحضرید ما به صورت کامل در انتهای تمام مطالب به منابع نیز اشاره می کنیم تا هیچگونه حقوق مادی و معنوی بر گردن ما نباشد و از شما نیز تقاضا داریم تا حتما این مساله را جدی گرفته و به آن عمل کنید.

همچنین اگر در جایی مشاهده کردید که منبع مطلبی را به اشتباه ذکر کرده ایم، از شما تقاضا داریم تا منبع صحیح و اصلی را حتما به ما اطلاع بدهید.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. همچنین آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید.

محتوای استفاده شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره)
از وب سایت‌های دیگر باشد.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را انجام دهند و تعامل شما را با محتوای استفاده شده نظارت کنند.

تجزیه و تحلیل

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.