فروشگاه EB Games عناوین Darksiders II و Biomutant را برای نینتندو سوییچ لیست کرد

دسته بندی: بازی و سرگرمی

طبق اطلاعات منتشر شده از شعبه‌ی کانادایی فروشگاه EB Games، ظاهراً تی‌اچ‌کیو نوردیک قصد دارد تا علاوه بر بازگرداندن شخصیت مرگ به پلتفرم جدید نینتندو، بازی جدید Biomutant را نیز به کنسول نینتندو سوییچ بیاورد.

براساس صفحه‌ی مربوط به بازی Darksiders II: Deathinitive Edition، این عنوان در تاریخ جمعه ۸ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۳۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۲۹/۹۹ دلار عرضه خواهد شد. اگر این بازی را تجربه کرده باشید، حتماً هنوز هم صداگذاری عالی مایکل وینکات (Michael Wincott)، کارگردانی هنری چشم نواز جو مادوریرا (Joe Madureira) و صد البته موسیقی بیاد ماندنی و بی‌نظیر جسپر کید (Jesper Kyd) را به خاطر دارید.

البته علاوه بر این، ظاهراً جدیدترین بازی نقش آفرینی جهان باز شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک نیز راهی کنسول نینتندو سوییچ خواهد شد. طبق اطلاعات درج شده در صفحه‌ی Biomutant، بازی‌بازان می‌توانند در تاریخ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ (۳۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی) به تجربه‌ی این عنوان جذاب بپردازند. نکته‌ی جالب این است که به گفته‌ی شرکت ناشر، این بازی در اواسط سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. البته به احتمال بسیار زیاد شاهد یک تاریخ فرضی برای رزو هستیم؛ چراکه هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این عنوان اعلام نشده است.

در نهایت باید اعلام کنیم که هیچکدام از بازی‌های مذکور تاکنون به صورت رسمی برای کنسول نینتندو تائید نشده‌اند؛ پس این خبر را فعلاً در حد یک شایعه در نظر بگیرید.

منبع: با ما بخون ، گیمفا