هیدئو کوجیما تصاویر ناواضحی از بازی Death Stranding منتشر کرده است

دسته بندی: بازی و سرگرمی

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Death Stranding در مراسم E3 سال ۲۰۱۶ معرفی شد و توجه‌ی افراد زیادی را به خود جلب کرد. اگرچه تیم سازنده تا به امروز اطلاعات زیادی از این بازی را منتشر نکرده ولی با این وجود، این عنوان به یکی از مورد انتظارترین بازی‌های ویدئویی تبدیل شده است. سازنده‌ی این بازی، آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، مدتی است که تصاویری ناواضح و بحث برانگیز از این بازی را در دسترس قرار داده است که سوالات بسیاری را برای طرفاران ایجاد کرده‌اند.

اگر صفحه‌ی شخصی توییتر سازنده‌ی بازی Death Stranding یعنی آقای هیدئو کوجیما را دنبال کرده باشید، قطعا متوجه شده‌اید که او در چند هفته‌ی اخیر، تعدادی عکس منتشر کرده که به نوعی مربوط به این بازی هستند. به نظر می‌رسد این تصاویری به نوعی بعضی از قسمت‌های گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارند که البته، به جرات می‌توان گفت که اطلاعات زیادی از طریق این عکس‌ها در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار نمی‌گیرد.

اوایل ماه می، آقای کوجیما تصویری را در صفحه‌ی شخصی توییتر خود منتشر کرد که سوالات زیادی را در ذهن کاربران به وجود آورد. اولین سوالی که پس از مواجه شدن با این عکس برای هر بازی‌باز ایجاد می‌شود این است که آیا، تصویر پس زمینه‌ی نشان داده شده در مانیتور مربوط به عنوان Death Stranding است یا خیر. در واقع به درستی نمی‌توانیم بیان کنیم که چه چیزی در مانیتور نشان داده می‌شود اما لازم به ذکر است که تصویر به شدت محو و تا حدی بریده شده است. همچنین در مانیتور مذکور، شخصیتی ایستاده است که به نظر می‌رسد شخصیت اصلی بازی Death Stranding باشد.

عکس دوم، در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه امسال (۶ می ۲۰۱۹ میلادی) توسط کوجیما در توییتر آپلود شد. در این تصویر نیز به صورت ناواضح و در پشت تعدادی وسیله، بازی Death Stranding برروی یک تلویزیون نشان داده شده است. به جرات می‌توان گفت که دریافت اطلاعات از این تصاویر به شدت سخت و غیرممکن است و بسیاری از بازی‌بازان و کاربران همچنان در حال بررسی آن‌ها هستند.

سومین عکس که طی چند روز گذشته منتشر شده، به نوعی واضح‌تر شناخته می‌شود. آقای کوجیما در پایین این تصویر اعلام کرده بود که: «من و سم (Sam) در حال استراحت هستیم». با در نظر گرفته متن منتشر شده و همچنین تصاویر در دسترس قرار گرفته، می‌توان گفت که شخصیت نشان داده شده در تصویر که در میان علف‌ها و چمن‌ها قرار گرفته، شخصیت اصلی بازی یعنی سم است.

بسیاری از بازی‌‌بازان بر این امید هستند که در آینده‌ای نزدیک، شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این بازی منحصر به فرد و جذاب باشند چراکه، طبق گفته‌های سازنده‌ی این بازی، به نظر می‌رسد که در این ماه، جزئیاتی از این عنوان در دسترس قرار گیرد. بازی Death Stranding در حال حاضر در دست توسعه قرار داشته و در زمانی نامشخص به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.