Final Fantasy VII Remake در چند قسمت منتشر خواهد شد

دسته بندی: بازی و سرگرمی

اگر به خاطر داشته باشید، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که بازی مورد انتظار Final Fantasy VII Remake در چند قسمت منتشر خواهد شد. حال با این‌که زمان زیادی از این موضوع گذشته است، اما ظاهراً این شرکت هنوز هم قصد دارد همین کار را انجام دهد.

اسکوئر انیکس به تازگی بیانیه‌ی خبری جدیدی را منتشر کرده است که این موضوع را تائید می‌کند. توئیت جدید به شرح زیر است:

برای کسانی که هنوز شک داشتند، در انتها اعلام شد که بازی هنوز هم به چند قسمت تقسیم خواهد شد.

پس از معرفی رسمی Final Fantasy VII Remake در سال ۲۰۱۵، طرفداران تصور می‌کردند که تمام قسمت‌های بازی برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود، اما حالا پس از گذشت سه سال، انتشار این عنوان به چه شکل خواهد بود؟ به احتمال خیلی زیاد اولین قسمت بازی پیش از رسیدن پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار خواهد گرفت. اما بقیه‌ی قسمت‌ها چطور؟ در حال حاضر ما حتی نمی‌دانیم که اسکوئر انیکس قصد دارد تا Final Fantasy VII Remake را در چند قسمت عرضه کند.

علاوه بر این موضوع، باید وضعیت فایل ذخیره و میزان پیشرفت بازی‌بازان را نیز در نظر گرفت؛ چراکه سطح و تجهیزات شما باید از یک قسمت به قسمت بعدی منتقل شوند. ما می‌دانیم که ویژگی پشتیبانی از نسل قبل پلی‌استیشن ۵ اجازه می‌دهد تا قسمت‌های منتشر شده برای کنسول فعلی، برروی کنسول نسل نهم سونی نیز اجرا شوند، اما آیا مدیریت فایل‌های بازی‌بازان نیز به همین آسانی خواهد بود؟

البته لازم به ذکر است که طبق توضیحات اسکوئر انیکس، هر قسمت Final Fantasy VII Remake یک بازی کامل خواهد بود؛ پس قرار نیست تا هر قسمت تنها یک تجربه‌ی کوتاه را ارائه دهد.

در نهایت با توجه به اطلاعات فعلی، متاسفانه فعلاً نمی‌توان با قطعیت در این مورد نظر داد. بهترین کار این است تا رویداد E3 2019 منتظر بمانیم و از این طریق به پاسخ سوالات خود برسیم.

بازی Final Fantasy VII Remake در تاریخی نامشخص به صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع: با ما بخون ، گیمفا